Kolaż ze zdjęć na płótnie w kształcie dowolnej cyfry

Nowy produkt

100,00 zł

  • 40x40cm
  • 50x50cm
  • 60x60cm
  • 80x80cm

Kolaże z Twoich zdjęć, to obecnie jedna z najmodniejszych oraz praktycznych dekoracji ściennych. Obraz składający się z kolażu zdjęć, jest dekoracją idealnie wypełniającą ściany w każdym pomieszczeniu. Twoje wspomnienia zawsze pod ręką - w przeciwieństwie do tradycyjnych albumów fotograficznych, nasz produkt nie odchodzi w zapomnienie. Wszystkie przyjemne chwile i najbliższe Ci osoby będą przypominać o sobie zawsze gdy właśnie rzucisz okiem na swoją ścianę.

Zdjęcia możesz do nas przesłać za pomocą strony www.wetransfer.com. Aby to zrobić w pierwszej kolejności dokonaj zamówienia, następnie udaj się na podany przez nas adres i w menu po lewej wybierz opcję "+Add files" i za pomocą narzędzia załaduj zdjęcia ze swojego komputera. W drugiej rubryce wpisz nasz adres e-mail: pigift@proxta.pl W trzeciej rubryce wpisz swój adres e-mail, a w ostatniej wpisz numer zamówienia, który zostanie wygenerowany po jego złożeniu.

Wydruk kolażu na najwyższej jakości płótnie, gwarantuje znakomite odwzorowanie kolorów oraz szczegółów. Płótno jest naciągnięte na sosnową ramę o szerokości boku 2cm.

Ilość zdjęć podana poniżej, jest ilością optymalną do stworzenia kształtu kolażu.

  • Dla kolaży w rozmiarze 40x40cm maksymalna ilość zdjęć to 70
  • Dla kolaży w rozmiarze 50x50cm maksymalna ilość zdjęć to 100
  • Dla kolaży w rozmiarze 60x60cm maksymalna ilość zdjęć to 120
  • Dla kolaży w rozmiarze 80x80cm maksymalna ilość zdjęć to 150

Należy trzymać się zasady, im większa ilość zdjęć, tym lepiej odwzorowany jest wybrany kształt (serce, cyfra, koło itd.). Z doświadczenia wiemy, że zdjęcia wykadrowane (czyli w zbliżeniu szczegółu, który chcesz zaprezentować), wyglądają lepiej. 

Zdjęcia rozmieszczane są w sposób całkowicie losowy.

Czas na dodanie/usunięcie zdjęć do kolażu wynosi 2 dni od jego złożenia, po tym czasie zamówienie zostaje przekazane do realizacji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kolaż ze zdjęć na płótnie w kształcie dowolnej cyfry

Kolaż ze zdjęć na płótnie w kształcie dowolnej cyfry

Kolaże z Twoich zdjęć, to obecnie jedna z najmodniejszych oraz praktycznych dekoracji ściennych. Obraz składający się z kolażu zdjęć, jest dekoracją idealnie wypełniającą ściany w każdym pomieszczeniu. Twoje wspomnienia zawsze pod ręką - w przeciwieństwie do tradycyjnych albumów fotograficznych, nasz produkt nie odchodzi w zapomnienie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii: