Ogrzewacz do rąk Model 6 - personalizowany.

Nowy produkt

39,00 zł

Kieszonkowy ogrzewacz do rąk wielokrotnego użytku. Przyjemne ciepło, które zawsze możesz mieć przy sobie!

Świetnie sprawdza się przy ogrzewaniu rąk w czasie zimowych wędrówek, całodziennych pobytów na stokach narciarskich, zimowego łowienia ryb, kuligu i innych atrakcji zimowych czy też codziennych czynnościach, jak ośnieżanie czy skrobanie zamarzniętych szyb. Ogrzewacz zapakowany w personalizowany woreczek sakiewkę, aby obdarowana osoba zawsze pamiętała skąd ten cieplutki podarunek otrzymała. 

Aby serduszko zaczęło grzać wystarczy zgiąć metalową płytkę w środku Wielokrotnego użytku - wystarczy na kilka minut umieścić go we wrzątku. Świetnie sprawdza się przy ogrzewaniu rąk w czasie zimowych wędrówek, pobytów na stokach narciarskich, itp. Działanie ogrzewacza oparte jest na zasadzie krystalizacji płynu obojętnego - bezpiecznego dla środowiska i ludzi. Wytworzone ciepło utrzymujące się aż do 30 minut - wystarczy przełamać metalową blaszkę, która znajduje się w środku serduszka. Możliwość zastosowania: do 1000 razy Temperatura ogrzewania: maks, 55 st.C

Instrukcja użytkowania znajduje się w opakowaniu. Ogrzewacze są wysyłane w losowej kolorystyce i kształcie. Dostępne są w kształcie prostokąta i serca. Kolorystyka: biały, niebieski, zielony, czerwony.

Po uzupełnieniu poniższych pól, zatwierdź swoją personalizację przyciskiem ZAPISZ

Twój Tekst:

loader

* - pola wymagane

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ogrzewacz do rąk Model 6 - personalizowany.

Ogrzewacz do rąk Model 6 - personalizowany.

15 innych produktów w tej samej kategorii: